2HD inwestuje w Działdowie

24 czerwca 2020 r. firma 2HD  Sp. z o.o. otrzymała decyzję o wsparciu umożliwiającą skorzystanie z pomocy publicznej na realizację przedsięwzięcia w ramach Polskiej Strefy Inwestycji. Dokument z rąk Prezesa Zarządu Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej SA – Zbigniewa Targowskiego oraz Wiceprezesa – Marcina Czyży odebrali Bartosz Stentoft – Prezes Zarządu oraz Zbigniew Nowak – Członek Zarządu.

Spółka zainwestuje co najmniej 11 415 000 złotych i zatrudni minimum 2 nowych pracowników. Projekt zrealizowany zostanie w Działdowie na działce o powierzchni 6,0493 ha.

Firma 2HD planuje realizację inwestycji mającej na celu zwiększenie możliwości wykonywania typów dekoracji, aplikowania ich na trudnych kształtach oraz zwiększania elastyczności, szczególnie w zakresie realizacji małych zamówień. Dzięki nowej inwestycji rozbudowana zostanie oferta zakładu o możliwość metalizacji opakowań z tworzyw sztucznych oraz przyczyni się do rozszerzenia kręgu odbiorców a tym samym pozyskania nowych klientów.

2HD jest zakładem produkcyjnym zajmującym się świadczeniem usług w zakresie dekorowania opakowań szklanych i z tworzyw sztucznych dla potrzeb przemysłu kosmetycznego oraz spożywczego. W procesie dekorowania i zdobienia wykorzystywane są różne technologie jak: malowanie, drukowanie, metalizacja, klejenie folii do powierzchni opakowania oraz etykietowanie. W portfolio firmy występują produkty dla bardzo znanych i uznanych marek o charakterze globalnym.

 

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.