60. decyzja o wsparciu inwestycji

23 grudnia 2020 roku Zarząd Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. wydał 60. decyzję o wsparciu w ramach Polskiej Strefy Inwestycji. Otrzymała ją polska firma MARBO sp. z o.o. Dokument został podpisany przez Prezesa Zarządu Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. – Krzysztofa Żochowskiego oraz Wiceprezesa – Grzegorza Kłoczko.

MARBO sp. z o.o. (małe przedsiębiorstwo z polskim kapitałem) zainwestuje w Ługwałdzie (Gmina Dywity) na terenie działki o powierzchni 1,2760 ha co najmniej 18 818 000 złotych.

W ramach przedsięwzięcia firma zaplanowała zakup nieruchomości gruntowej, budowę hali produkcyjno-magazynowej oraz wyposażenie jej w maszyny i urządzenia niezbędne do produkcji linii technologicznych dla przemysłu przetwórstwa spożywczego. Potrzeba inwestycji podyktowana jest brakiem możliwości rozwoju w obecnej lokalizacji. Realizacja projektu pozwoli firmie na samodzielne wdrażanie do produkcji projektowanych wyrobów, a tym samym na znaczne uniezależnienie się od podwykonawców.

Marbo jest firmą specjalizującą się w projektowaniu i dostarczaniu nowoczesnych linii dla przemysłu przetwórstwa spożywczego, w szczególności serowarskiego. Spółka projektuje oraz buduje urządzenia z dedykowanymi rozwiązaniami technologicznymi, uwzględniającymi specyfikę i wymagania klienta. Firma świadczy również usługi w zakresie projektowania specjalistycznych maszyn i linii technologicznych, usług informatycznych (głównie w związku z obsługą serwisową urządzeń), doradztwa technicznego oraz wykonuje badania i analizy techniczne. W celu zapewnienia najwyższego poziomu świadczonych przez spółkę usług, firma utworzyła 3 centra serwisowe: w Polsce, Rosji i na Białorusi, dbając kompleksowo o prawidłowe funkcjonowanie tworzonych linii produkcyjnych.

Więcej informacji o firmie.

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.