AGAPLAST ROZBUDOWUJE ZAKŁAD

17 stycznia 2020 r. kolejna firma otrzymała decyzję o wsparciu inwestycji. Dokument umożliwiający rozpoczęcie projektu, podpisany przez Prezesa Zarządu Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej SA – Zbigniewa Targowskiego oraz Wiceprezesa – Marcina Czyżę odebrał Andrzej Kaczmarski – Prezes zarządu Przedsiębiorstwa Produkcyjno-Handlowego Agaplast Sp. z o.o.

Przedmiotowa inwestycja będzie polegać na wprowadzeniu nowej grupy produktów oraz na zwiększeniu mocy produkcyjnych zakładu. Firma w ramach inwestycji zaplanowała m.in. nabycie środków trwałych, adaptację hali produkcyjnej oraz przeprowadzenie prac rozwojowych. Przedsiębiorstwo zainwestuje w Olsztynku co najmniej 10 450 000 złotych.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Agaplast Sp. z o.o. to średniej wielkości firma rodzinna prowadząca działalność w Olsztynku. Firma posiada ponad 30-letnie doświadczenie na rynku tworzyw sztucznych, w głównej mierze w branży wyrobów PVC, dzięki czemu skutecznie buduje swoją pozycję na rynku i dostarcza produkty klientom zarówno w Polsce, jak i w Europie.

Więcej informacji o firmie.

 

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.