ALNEA Engineering sp. z o.o. ze wsparciem strefowym

19 grudnia 2018 r. ALNEA Engineering sp. z o.o. otrzymała decyzję o wsparciu inwestycji na obszarze Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Zgodę na realizację inwestycji podpisaną przez Grzegorza Smolińskiego – Prezesa Zarządu W-M SSE SA oraz Małgorzatę Sobieską zu Schwarzenberg – Wiceprezes odebrali: Krzysztof Kamiński – Prezes Zarządu ALNEA sp. z o.o. oraz Jarosław Markowski – Prezes Zarządu ALNEA Engineering sp. z o.o.

W ramach planowanej inwestycji przedsiębiorstwo rozbuduje park maszynowy. Dzięki przedsięwzięciu zostaną zwiększone moce produkcyjne realizacji usług dotyczących wytwarzania m.in.: konstrukcji urządzeń, maszyn (zarówno ze stali, aluminium, jak i z innych materiałów). ALNEA Engineering sp. z o.o. świadczy kompleksowe usługi polegające na projektowaniu produktu przy pomocy zaawansowanych cyfrowych systemów, a następnie przygotowuje proces produkcyjny oraz wykonuje zamówione elementy. Odbywa się to przy założeniu jak największego udziału cyfryzacji oraz automatyzacji procesów produkcyjnych. ALNEA Engineering sp. z o.o. zainwestuje w Stawigudzie co najmniej 1 400 000 zł i utworzy minimum 3 nowe miejsca pracy. Przedsięwzięcie zlokalizowane będzie na nieruchomości o powierzchni 0,2005 ha.

ALNEA Engineering sp. z o.o. powstała jako „start up”, przy wsparciu organizacyjnym (inkubacji) ze strony spółki ALNEA sp. z o.o. Firma czerpie tradycje i uzupełnia portfolio spółki ALNEA, która ma już prawie ośmioletnie doświadczenie w produkcji maszyn i urządzeń dla przemysłu. ALNEA Engineering zajmuje się projektowaniem i wykonywaniem szeroko rozumianych konstrukcji, takich jak: ramy i konstrukcje mechaniczne maszyn i urządzeń, ogrodzenia, barierki, konstrukcje hal i wiat, precyzyjna obróbka skrawaniem, itp.

 

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.