Ater Logic w Polskiej Strefie Inwestycji

29 marca 2019 r. Ater Logic Prusinowski Tomporowski spółka jawna otrzymała decyzję o wsparciu inwestycji. Zgodę na realizację przedsięwzięcia podpisaną przez Grzegorza Smolińskiego – Prezesa Zarządu Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej SA odebrali wspólnicy – Tomasz Prusinowski oraz Łukasz Tomporowski.

Przedsiębiorcy zaplanowali budowę kompleksu biurowo-produkcyjnego oraz zakup specjalistycznego sprzętu i wyposażenia warsztatowego do produkcji inteligentnych rozdzielnic oraz maszyn i urządzeń wykorzystywanych w przemyśle.

W ramach przedsięwzięcia Ater Logic Prusinowski Tomporowski spółka jawna zainwestuje co najmniej 5 070 000 zł. Inwestycja zrealizowana zostanie na działce o powierzchni 1,0791 ha w miejscowości Szczęsne w gminie Purda.

Ater Logic tworzą inżynierowie z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu, programowaniu, uruchamianiu i serwisowaniu instalacji automatyki przemysłowej. Przedsiębiorstwo realizuje projekty w różnych sektorach przemysłu (spożywczy, energetyczny, wentylacyjny, chemiczny czy wodno-kanalizacyjny).

Więcej informacji o firmie

 

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.