CZMUDA GROUP SP. Z O.O. W POLSKIEJ STREFIE INWESTYCJI

30 czerwca 2020 r., w drugą rocznicę wejścia w życie Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o wspieraniu nowych inwestycji, Czmuda Group sp. z o. o. otrzymała decyzję o wsparciu umożliwiającą skorzystanie z pomocy publicznej na realizację przedsięwzięcia w ramach Polskiej Strefy Inwestycji. Dokument został podpisany przez Zbigniewa Targowskiego – Prezesa Zarządu oraz Grzegorza Kłoczko – Wiceprezesa Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej SA.

Planowana inwestycja dotyczy wprowadzenia innowacji technologicznych i produktowych w procesie wytwarzania znaków drogowych, kolejowych oraz tablic informacyjnych na konstrukcjach wsporczych. Przedsięwzięcie dotyczy budowy nowego zakładu produkcyjnego oraz wyposażenia zakładu w niezbędne maszyny i urządzenia w celu produkcji znaków drogowych, kolejowych oraz tablic informacyjnych na konstrukcjach wsporczych.

W ramach inwestycji przedsiębiorstwo zainwestuje co najmniej 12 065 500 zł. Projekt zrealizowany zostanie w Soplach (Gmina Małdyty) na działce o powierzchni 0,8472 ha.

Czmuda Group sp. z o. o. jest uznanym na krajowym i europejskim rynku drogowym i kolejowym producentem wysokiej jakości oznakowania. Firma dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym, zatrudnia blisko pięćdziesięciu wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. Oferta firmy obejmuje: znaki drogowe, urządzenia bezpieczeństwa ruchu (wygrodzenia zabezpieczające ruch pieszy i rowerowy, balustrady), konstrukcje wsporcze (wysięgniki, słupy, bramownice), znaki, urządzenia wykorzystywane w kolejnictwie oraz elementy małej architektury.

Więcej informacji o firmie.

 

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.