Czmuda Group sp. z o.o. w Polskiej Strefie Inwestycji

5 czerwca 2019 r. Czmuda Group sp. z o.o. otrzymała decyzję o wsparciu umożliwiającą skorzystanie z pomocy publicznej na realizację przedsięwzięcia w ramach Polskiej Strefy Inwestycji. Dokument podpisany przez Grzegorza Smolińskiego – Prezesa Zarządu oraz Marcina Czyżę – Wiceprezesa Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej SA odebrała Elżbieta Gleńska-Terlecka – Prezes Zarządu.

Projekt inwestycyjny polegał będzie na budowie hali produkcyjnej oraz zakupie maszyn i urządzeń niezbędnych do rozpoczęcia produkcji i wdrożenia nowego produktu na rynek. Zastosowane zostaną nowatorskie rozwiązania w zakresie technologii wytwarzania znaków drogowych (m.in. automatyzacja i robotyzacja procesów produkcyjnych), dzięki którym możliwe będzie dostarczenie odbiorcom produktów cechujących się większą trwałością i wytrzymałością przy obniżonej wadze. Dzięki inwestycji możliwe będzie również znaczące skrócenie cyklu produkcyjnego znaku drogowego.

W ramach inwestycji przedsiębiorstwo zainwestuje co najmniej 13 000 000 zł. Projekt zrealizowany zostanie w Soplach (Gmina Małdyty) na działce o powierzchni 0,8472 ha.

Czmuda Group sp. z o.o. jest uznanym na krajowym i europejskim rynku drogowym i kolejowym producentem wysokiej jakości oznakowania. Oferta firmy obejmuje: znaki drogowe, urządzenia bezpieczeństwa ruchu (wygrodzenia zabezpieczające ruch pieszy i rowerowy, balustrady), konstrukcje wsporcze (wysięgniki, słupy, bramownice), znaki, urządzenia wykorzystywane w kolejnictwie oraz elementy małej architektury.

Więcej informacji o firmie

 

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.