DECYZJA O WSPARCIU INWESTYCJI W KURPIACH DWORSKICH

6 kwietnia 2020 r. firma Kurp-Dach sp. z o.o. otrzymała decyzję o wsparciu rozbudowy zakładu. Dokument został podpisany przez Prezesa Zarządu Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej SA – Zbigniewa Targowskiego oraz Wiceprezesa – Marcina Czyżę.

Planowana inwestycja polega na rozbudowie parku maszynowego firmy i ma za zadanie zautomatyzować i przyspieszyć część prac wykonywanych do tej pory w sposób ręczny. Nowe maszyny znacząco poprawią też jakość oferowanych produktów. Inwestycja w wysokości 2 326 200 złotych zlokalizowana będzie w Województwie Mazowieckim, w Kurpiach Dworskich.

Specjalizacją przedsiębiorstwa Kurp-Dach sp. z o.o. jest produkcja oraz sprzedaż blach trapezowych i dachówkowych dla budownictwa indywidualnego oraz przemysłowego. Oferta firmy to nie tylko blachy na dachy, ale także ogrodzenia metalowe i wiaty stalowe. Uzupełnieniem propozycji są płatwie. To małej wielkości firma rodzinna, w którą zaangażowany jest wyłącznie polski kapitał.

Więcej informacji o firmie.

 

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.