Diamentowy „Laur Najlepszym z Najlepszych” dla prezesa Szynaka-Meble Sp. z o.o.

Laur „Najlepszym z Najlepszych” to coroczna Nagroda Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego, ustanowiona w celu uhonorowania i nagrodzenia osób, instytucji lub firm, które swoimi osiągnięciami przyczyniły się do promocji Warmii i Mazur w kraju i na świecie, a także wyróżniły się na forum krajowym i międzynarodowym, osiągnęły sukces czy też zostały docenione przez niezależne gremia.

W tym roku specjalne wyróżnienie Diamentowy „Laur Najlepszym z Najlepszych” otrzymał Jan Szynaka, prezes Szynaka-Meble Sp. z o.o. Ta prestiżowa nagroda przyznawana jest na wniosek marszałka województwa wyjątkowym postaciom z naszego regionu za wybitne, ponadprzeciętne osiągnięcia, szczególne działania oraz cenne inicjatywy podejmowane na rzecz innych ludzi oraz środowiska lokalnego.

Jan Szynaka jest rozpoznawalną i bardzo cenioną na lokalnym, krajowym i globalnym rynku meblowym osobowością, która swoją ciężką i długoletnią pracą zmieniła oblicze polskiej i światowej gospodarki oraz branży meblowej. Kierowana przez niego Grupa Meblowa Szynaka to globalny potentat meblarski wytyczający polskim meblom nowe biznesowe szlaki, za którymi podążają klienci na całym świecie.

 

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.