E-fakturowanie w zamówieniach publicznych – szkolenie

18 kwietnia 2019 r. wchodzi w życie obowiązek odbioru i przetwarzania faktur elektronicznych w ramach zamówień publicznych, koncesji na roboty budowlane lub usługi oraz w partnerstwie publiczno-prywatnym.
Nowe przepisy umożliwią instytucjom biorącym udział w przetargach publicznych przesyłanie do zamawiających e-faktury za zrealizowane usługi. Proces ten będzie się odbywał za pośrednictwem Platformy Elektronicznego Fakturowania (PEF).
Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii we współpracy z Instytutem Logistyki i Magazynowania w Poznaniu zapraszają przedsiębiorców do udziału w bezpłatnym szkoleniu „Elektroniczne fakturowanie w zamówieniach publicznych”, które odbędzie się 20 lutego 2019 r. w Olsztynie. Liczba miejsc jest ograniczona.

Program szkolenia.

Rejestracja uczestników szkolenia odbywa się za pośrednictwem strony https://efaktura.gov.pl/szkolenia (zakładka – Szkolenia dla przedsiębiorców) lub bezpośrednio poprzez formularz zgłoszenia.

Szczegółowe informacje:
www.efaktura.gov.pl
tel. + 61 666 48 01
e-mail: milena.rozwalka@ilim.poznan.pl

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.