Eljako-Al – wizyta w Dębem oraz Legionowie

19.05.2017 r. z wizytą w Eljako-Al gościli Grzegorz Smoliński – Prezes Zarządu Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A., Jacek Kosmala – Burmistrz Nidzicy oraz Krzysztof Gąsior – Dyrektor Departamentu Infrastruktury W-M SSE. Zakłady produkcyjne firmy w Dębem oraz Legionowie zostały zaprezentowane gościom przez Jacka Kołodziejskiego – Prezesa Zarządu Eljako-Al oraz Jacka Michalczyka – Wiceprezesa Zarządu/Dyrektora Zarządzającego. 

 

Eljako-Al specjalizuje się w projektowaniu, prefabrykacji, dostawie i montażu lekkich ścian osłonowych, ślusarki aluminiowej zewnętrznej i wewnętrznej, świetlików oraz szkła mocowanego punktowo w oparciu o wszystkie dostępne na rynku systemy. W ofercie produktowej firma posiada też elewacje z kaset z blachy aluminiowej lakierowanej proszkowo (wykonywanych w oparciu o własne rozwiązania techniczne), a także okładziny aluminiowe z płyt kompozytowych oraz żaluzje elewacyjne i przeciwsłoneczne. Eljako-Al trzy razy znalazła się w gronie laureatów Gazel Biznesu (w 2016 – wśród najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw). Przykładowe obiekty realizowane przez Eljako-Al: Art Office w Warszawie, Alchemia III w Gdańsku, Baltic Park Molo w Świnoujściu, Galeria Północna w Warszawie, Budynki Komisji Sejmowych w Warszawie, Biurowce KTW w Katowicach, Nowy Universam Grochów w Warszawie. 

Dzięki wydanemu 22.03.2017 r. Zezwoleniu na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej powstanie nowy zakład produkcyjny Eljako-Al. Inwestycja będzie zrealizowana na działce o powierzchni 5,81 ha w nidzickiej podstrefie W-M SSE.
Zakład wyposażony zostanie w nowoczesną, kompletną linię technologiczną składającą się z numerycznych maszyn obróbczych profili, automatów spawalniczych, linii cięcia tafli szklanych oraz linii montażowych drzwi i okien. W oparciu o własne wyniki prac badawczo-rozwojowych, Eljako-Al wdroży do produkcji bardzo nowoczesne rozwiązania w zakresie profili aluminiowych. W zakładzie produkowane będą fasady, okna i drzwi oparte na innowacyjnych, proekologicznych i energooszczędnych systemach z aluminium.

Więcej informacji o firmie

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.