Fast-Fol z zezwoleniem w Mławie

Zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej otrzymała 24.03.2017 r. Fast-Fol Recycling Gadomscy Spółka Jawna. Zarząd W-M SSE S.A.: Prezes Grzegorz Smoliński oraz Wiceprezes Małgorzata Sobieska zu Schwarzenberg wręczyli dokument Grzegorzowi Gadomskiemu – wspólnikowi spółki.
W ramach projektu poniesione zostaną nakłady inwestycyjne w wysokości co najmniej 6 060 000 złotych oraz zatrudnionych zostanie minimum 16 pracowników. W ramach inwestycji powstanie od podstaw zakład wyposażony w nowoczesne i ekologiczne maszyny.
 
Fast-Fol Recycling zajmuje się odzyskiwaniem surowców z materiałów segregowanych, co ogranicza obarczanie środowiska zbędnymi odpadami. Przedsiębiorstwo produkuje wyroby głównie w oparciu o surowce odtwarzalne pozyskane z tworzyw sztucznych. W tym celu, wspólnie z Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim, opracowana została nowoczesna technologia recyklingu polietylenu oraz zakupione linie do recyklingu wraz z oczyszczalnią. Technologia produkcji obejmuje procesy segregacji, rozdrabniania, mycia, suszenia, zagęszczania i regranulacji. W rezultacie uzyskuje się wysokiej jakości regranulat, który jest używany do wytwarzania worków foliowych. Działalność firmy prowadzona jest w sposób przyjazny dla środowiska, a właściwe zarządzanie i kontrolowanie procesów stanowi jeden z najważniejszych priorytetów Fast-Fol Recycling.
 
 
 

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.