Firma Szynaka Meble umeblowała salę posiedzeń ONZ

Nasz inwestor – firma Szynaka Meble zaprojektowała i wyposażyła w meble własnej produkcji salę posiedzeń w Radzie Bezpieczeństwa ONZ w Nowym Jorku. Nawiązując do istniejącej w ONZ tradycji, poszczególne państwa przekazują do budynku ONZ różne elementy dekoracyjne wystroju wnętrz, promując w ten sposób swoją tradycję, historię i kulturę. Z inicjatywy Prezydenta Andrzeja Dudy w tym roku Polska zaprojektowała i przekazała wystrój pokoju konferencyjnego Rady Bezpieczeństwa.
W aranżacji tego prestiżowego pomieszczenia znalazły się symbole łowickie, będące uosobieniem polskiej kultury ludowej. W centralnej części sali powieszony został ręcznie namalowany obraz Fryderyka Chopina na tle jego domu rodzinnego w Żelazowej Woli. Solidne dębowe meble, krzesła i panele ścienne są symbolem siły, dumy, wytrzymałości, a także najwyższej jakości, prestiżu i luksusu użytkowania. Uczestnictwo firmy Szynaka Meble w tak znamienitym przedsięwzięciu jest dla firmy wielką nobilitacją i wyróżnieniem.
Oficjalnego otwarcia sali spotkań dokonał Prezydent RP Andrzej Duda podczas Zgromadzenia Ogólnego ONZ 23 września 2019 r. przy udziale szerokiego grona honorowych gości, w tym Prezesów Aliny i Jana Szynaka, przedstawicieli polskiego rządu i ambasady.

Więcej informacji.

 

 

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.