Instrumenty finansowe w ramach tarczy antykryzysowej – webinarium

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. oraz Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. zapraszają na webinarium, podczas którego omówione zostaną instrumenty wsparcia przedsiębiorców w ramach Tarczy Antykryzysowej oferowane przez ARP S.A. oraz Polską Strefę Inwestycji.

Wiktor Wawreszuk, dyrektor Centrum Obsługi Przedsiębiorców ARP S.A. w Białymstoku, Wojciech Miedziński, prezes i Inga Piasecka, dyrektor rozwoju biznesu w ARP Leasing sp. z o.o. przybliżą ofertę finansową Tarczy Antykryzysowej dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz ofertę inwestycyjną.

Zbigniew Targowski, prezes Warmińsko-Mazurskiej SSE S.A. i Jan Stanisław Kap, wiceprezes Suwalskiej SSE S.A. wyjaśnią m.in. jakie przedsiębiorstwa mogą skorzystać ze wsparcia PSI, jak duże i jakiego typu jest to wsparcie, i jak wygląda proces wydawania decyzji.

Zapraszamy na spotkanie online 10 lipca 2020 r. o godz. 13.00. Chęć uczestnictwa należy zgłosić mailowo na adres: agnieszka.ceglowska@wmsse.eu

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.