Inwestycja PORTA KMI POLAND w mediach

PORTA KMI POLAND sp. z o.o. sp. k., jeden z największych producentów drzwi w kraju rozpoczął budowę nowoczesnego centrum logistyczno-magazynowego w Nidzicy. Na terenie Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej powstaje obiekt, z którego produkty będą wysyłane do klientów w całej Europie.

9 000 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej, pięć ramp załadunkowych i dwie rozładunkowe, automatyczne systemy transportu i kompletacji zamówień pobierające ościeżnice i skrzydła drzwiowe z dwudziestu pięciu tysięcy półek w magazynie to niektóre parametry przedsięwzięcia. Zarząd PORTA KMI POLAND przewiduje, że nakłady inwestycyjne wyniosą około 40 000 000 zł, a zatrudnienie w obiekcie znajdzie docelowo 80 osób.

Nidzica jest naszą rekordową lokalizacją strefową. W ciągu ostatnich dwóch lat wydaliśmy 9 zezwoleń, to wynik rekordowy. Nidzica ma bardzo dobre położenie logistyczne – mówi Grzegorz Smoliński Prezes Zarządu Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej SA.

Dzięki temu zakłady produkcyjne zlokalizowane w naszym województwie, dokładnie w Ełku i dalsze w Bolszewie i Suwałkach, będą mogły dalej się rozwijać. Produkty będą mogły jeszcze szybciej trafiać do naszych klientów zarówno w Polsce, jak i w Europie Środkowowschodniej – mówi Marek Bendarz – Członek Zarządu/Dyrektor Finansowy PORTA KMI POLAND sp. z o.o. sp. k.

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami dotyczącymi inwestycji.

Nidzica z kolejną inwestycją. Wpisuje się w inteligentną specjalizację regionu.

Porta rozpoczęła budowę Centrum Logistycznego.

Porta KMI Poland zainaugurowała budowę magazynu centralnego w Nidzicy.

Porta buduje magazyn centralny w Nidzicy.

Porta stawia centrum magazynowe w Nidzicy.

 

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.