Jacques Battini Cosmetics inwestuje w Iławie

Firma z branży kosmetycznej – Jacques Battini Cosmetics Sp. z o.o. otrzymała 28.07.2017 r. Zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej w Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Dokument został wręczony przez Prezesa Zarządu – Grzegorza Smolińskiego oraz Wiceprezes – Małgorzatę Sobieską zu Schwarzenberg. Decyzję umożliwiającą rozpoczęcie działalności odebrała w imieniu Jacques Battini Cosmetics Justyna Ewa Sistermann – Zastępca Prezesa Zarządu.

Przedsiębiorstwo zadeklarowało poniesienie nakładów inwestycyjnych w wysokości co najmniej 1 000 000 zł oraz zatrudnienie minimum 6 nowych pracowników (utrzymanie zatrudnienia na poziomie co najmniej 11,7 pracowników). Inwestycja powstanie w Podstrefie Iława na nieruchomości o powierzchni 0,6468 ha.

Projekt polega na budowie zakładu produkcji wyrobów kosmetycznych (w szczególności perfum) w oparciu o nowoczesny park maszynowy, dzięki któremu będą powstawać produkty o podniesionych właściwościach zarówno jakościowych jak i estetycznych. Firma zamierza wybudować obiekt o powierzchni 1000 m2 i produkować około 5000 sztuk wyrobów dziennie.

Jacques Battini Cosmetics Sp. z o.o. działa na rynku od 2011 roku i specjalizuje się w produkcji perfum oraz kosmetyków do pielęgnacji twarzy. Produkty firmy dostępne są w Polsce oraz w kilkudziesięciu krajach świata.

Więcej informacji o firmie.

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.