JAK PRZYSTĄPIĆ DO PROGRAMU

Procedura przystąpienia do Programu Wspomagania Uczniów w Wyborze Zawodu „LABORATORIUM – MÓJ PROFIL” 2018/2019

Stronami Programu Laboratorium są jego inicjatorzy, którzy podpisali Umowę o partnerstwie na rzecz realizacji Programu Wspomagania Uczniów w Wyborze Zawodu „LABORATORIUM – MÓJ PROFIL”:

 • Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA z siedzibą w Olsztynie, przy ul. Barczewskiego 1, 10-061 Olsztyn;
 • Warmińsko-Mazurskie Kuratorium Oświaty w Olsztynie ul. Piłsudskiego 7/9, 10-959 Olsztyn;
 • ALNEA Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Księcia Janusza 23/10, 01-452 Warszawa.

 

 1. Podmioty, które w późniejszym okresie zdecydują się przystąpić do Programu, zgodnie z zasadami określonymi w pkt. 3 – 7 poniżej, nabywają status Partnera Programu, zwanego dalej „Partnerem”.
 2. Partnerem może być tylko podmiot powołany i działający zgodnie z prawem polskim.
 3. Przystąpienie do Programu odbywa się poprzez podpisanie Deklaracji o przystąpieniu, zgodnie z wzorem zamieszczonym w zakładce „DOKUMENTY”, które przyjmuje, weryfikuje i przechowuje Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA (W-M SSE) lub Warmińsko-Mazurskie Kuratorium Oświaty w Olsztynie (KO) – deklaracje o przystąpieniu do Programu kieruje się: w przypadku firm do W-M SSE, a w przypadku szkół do KO.
 4. W przypadku potwierdzenia spełniania warunków przez podmiot przesyłający Deklarację, Strona Programu informuje o fakcie przystąpienia wszystkich inicjatorów niniejszej umowy.
 5. W przypadkach wątpliwych Strona Programu może poprosić o przesłanie dodatkowych dokumentów i/lub wyjaśnień oraz przedstawić kandydaturę pod głosowanie inicjatorom niniejszej umowy.
 6. Każdy z inicjatorów niniejszej umowy, w terminie 7 dni od dnia otrzymania informacji, o której mowa w ust. 5 powyżej, może zgłosić zastrzeżenie co do kandydatury. W takim przypadku o przyjęciu decyduje głosowanie inicjatorów niniejszej umowy.
 7. Po zakończeniu procedury, o której mowa powyżej, Strona Programu przesyła informację o jej wyniku do podmiotu, który złożył deklarację.

Udostępnij artykuł

 • Facebook
 • Twitter
 • Pinterest
 • StumbleUpon
 • Add to favorites
 • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.