KONKURSY DLA PRZEDSIĘBIORCÓW. PARP

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) ogłosiła dwa konkursy dla przedsiębiorców w ramach działania „Badania na rynek” Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Jest to działanie z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój z budżetem ok. 4,4 mld złotych. Celem działania jest podniesienie innowacyjności i konkurencyjności małych i średnich przedsiębiorstw poprzez zapewnienie środków na realizację wdrożeń projektów badawczych.
Dofinansowanie mogą uzyskać projekty inwestycyjne, polegające na wdrożeniu wyników prac B+R, których efektem musi być wprowadzenie na rynek nowych bądź znacząco ulepszonych produktów lub usług. Przedmiotem projektu mogą być też eksperymentalne prace rozwojowe oraz doradztwo.
Z działania mogą skorzystać mikro, mali i średni przedsiębiorcy.
 
Szczegóły dotyczące konkursów.
 
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, aby pomóc potencjalnym wnioskodawcom właściwie przygotować projekty opublikowała opracowanie „Badania na rynek – jak dobrze przygotować projekt w ramach działania”.

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.