Korzyści z inwestowania w W-M SSE – spotkanie w Braniewie

Zapraszamy przedsiębiorców na spotkanie dotyczące korzyści  z inwestowania w Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, które odbędzie się 15 lutego 2017 r. o godzinie 16.00 w Braniewskim Centrum Kultury (ul. Katedralna 9) – sala nr 7, I piętro. W wydarzeniu wezmą udział: Wiceprezes Zarządu W-M SSE – Małgorzata Sobieska zu Schwarzenberg, Burmistrz Braniewa – Monika Trzcińska, Starszy Inspektor  Departamentu Infrastruktury Strefy – Bronisław Anfolecki oraz przedstawiciel Banku Gospodarstwa Krajowego.

30 grudnia 2016 r. Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna powiększyła się o 186 hektarów gruntów publicznych i 164 hektarów gruntów prywatnych. W wyniku zmian wprowadzonych Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 21 grudnia 2016 r. , w Braniewie pojawił się teren, gdzie przedsiębiorcy mogą lokować swoje inwestycje na preferencyjnych warunkach.

W utworzonej Podstrefie Braniewo do zagospodarowania jest 7,89 hektarów terenu znajdującego się w Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, gdzie potencjalni inwestorzy mogą liczyć na pomoc publiczną w wysokości 70% kosztów kwalifikowalnych inwestycji. Wsparcie jest udzielane przedsiębiorcy w postaci zwolnienia z podatku dochodowego od dochodów uzyskanych z prowadzenia działalności.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi Podstrefy Braniewo.

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.