Media o działalności W-M SSE w 2018 r. oraz założeniach Ustawy o wspieraniu nowych inwestycji

29.06.2018 r. Grzegorz Smoliński – Prezes Zarządu Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej SA był gościem programu TVP Opinie. Rozmowa była okazją do podsumowania działalności Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w pierwszej połowie 2018 r. oraz omówienia założeń Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o wspieraniu nowych inwestycji.
Zarząd Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej SA w pierwszym półroczu 2018 r. podpisał jedenaście zezwoleń na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie objętym granicami W-M SSE. 55% zezwoleń wydanych zostało na obszarach zlokalizowanych przy drodze ekspresowej nr 7, co ewidentnie podkreśla jak duże znaczenie dla przedsiębiorstw ma położenie terenów inwestycyjnych przy głównych szlakach komunikacyjnych.
Od 9.02.2016 r. obecny Zarząd Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej SA wydał 59 zezwoleń na prowadzenie działalności gospodarczej. Na ich podstawie przedsiębiorcy zobowiązali się do poniesienia nakładów inwestycyjnych w wysokości co najmniej 2 043 776 000 zł oraz zatrudnienia minimum 1 899 nowych pracowników.

Zapraszamy do obejrzenia materiałów medialnych:

Opinie TVP.

Informacje TVP.

Gazeta Olsztyńska o inwestycji w Elblągu.

USTAWA o zasadach wspierania nowych inwestycji.

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.