Międzygminne Targi Przedsiębiorczości

Przedstawiciele Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. wzięli udział w pierwszych Międzygminnych Targach Przedsiębiorczości, które odbyły się 9 września w Pasymiu. Organizatorami tego przedsięwzięcia były gminy: Pasym, Dźwierzuty, Jedwabno, Rozogi i Świętajno. Patronat honorowy nad tym wydarzeniem objął Wojewoda Warmińsko-Mazurski – Artur Chojecki.
Targi rozpoczęły się od symbolicznego wystrzału z armaty napoleońskiej. Po oficjalnym powitaniu gości, każda z gmin – organizatorów Targów przedstawiła swój potencjał rozwojowy jaki mogą wykorzystać przedsiębiorcy. W dalszej części firmy z terenu pięciu gmin zaprezentowały swoją ofertę udowadniając, że małe, lokalne przedsiębiorstwa też mogą odnieść sukces.
Warmińsko-Mazurską Specjalną Strefę Ekonomiczną S.A. zaprezentowała Ewelina Sulkowska – Starszy Inspektor Departamentu Finansowo-Organizacyjnego, omawiając możliwości inwestycyjne dla przedsiębiorców. Jednym z punktów programu był też panel dyskusyjny „Przedsiębiorczość”, w którym wziął udział Bronisław Anfolecki – Starszy Inspektor Departamentu Infrastruktury Strefy.
Targi były okazją do promocji gmin, zaprezentowania wyrobów i usług oferowanych przez lokalnych przedsiębiorców, wymiany doświadczeń i nawiązywania wzajemnych kontaktów.
W wydarzeniu tym, z ramienia naszej spółki uczestniczyli również Marcin Kemski – Starszy Inspektor Departamentu Infrastruktury Strefy i Piotr Denis Kulczyk – stażysta.

 

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.