Nowa inwestycja Mazurskie Meble Szynaka Interline sp. z o.o.

11 grudnia 2019 r. odbyło się uroczyste otwarcie nowo wybudowanego kompleksu biurowo-produkcyjno-magazynowego MM Szynaka Interline w Nowym Mieście Lubawskim.

Budowa i wyposażenie hali produkcyjnej z magazynem o łącznej powierzchni ponad 9 tys. mkw. oraz zapleczem socjalno-biurowym o pow. ok. 2 tys. mkw. kosztowała ponad 36 mln zł i została zrealizowana w ramach zezwolenia wydanego przez Warmińsko-Mazurską Specjalną Strefę Ekonomiczną. Zrealizowana inwestycja zapewni poprawę organizacji produkcji, a proces technologiczny wsparty nowymi rozwiązaniami wzmocni pozycję rynkową firmy.

Dziś Grupa Meblowa Szynaka to 7 nowoczesnych zakładów produkcyjnych, Centrum Logistyczne, Centrum Wystawiennicze i Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Pałac Mortęgi Hotel & SPA, w której zatrudnionych jest ponad 3500 osób. Współpraca z Warmińsko-Mazurską Specjalną Strefą Ekonomiczną rozpoczęła się w 2006 roku, wówczas Fabryka Mebli „Szynaka” otrzymała pierwsze zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie WMSSE. Do dziś Grupa Meblowa Szynaka uzyskała 4 zezwolenia, w ramach których poniosła nakłady inwestycyjne na łączną kwotę ponad 102 mln zł i stworzyła 550 nowych miejsc pracy. 

 

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.