Nowa inwestycja w Gryźlinach

22 lipca 2021 roku Hurtownia Artykułów Tapicerskich OMEGA Arkadiusz Janasz otrzymała decyzję o wsparciu inwestycji.

Przedmiotem planowanej inwestycji jest rozbudowa funkcjonującego zakładu zajmującego się przetwórstwem pianki poliuretanowej. W ramach inwestycji rozbudowana zostanie istniejąca hala produkcyjna, wybudowana zostanie hala namiotowa oraz rozbudowany zostanie wewnętrzny układ komunikacyjny. Zakupione zostaną maszyny i urządzenia produkcyjne oraz środki transportu. Planowana wielkość nakładów inwestycyjnych to 2 778 000 złotych.

Hurtownia Artykułów Tapicerskich OMEGA istnieje w branży meblarskiej od 1991 roku. W ramach swojej działalności firma zajmuje się sprzedażą min. tkanin technicznych i tapicerskich, artykułów tapicerskich, materacy, artykułów chemicznych (kleje, rozpuszczalniki). Punkt handlowy mieści się w Olsztynie, natomiast proces produkcyjny ma miejsce w oddziale w Gryźlinach. Od kilku lat wiodącą część działalności przedsiębiorstwa stanowi przetwórstwo pianki poliuretanowej. Głównymi klientami są firmy z branży meblowej, jachtowej, tapicerzy, głównie z terenu woj. Warmińsko- Mazurskiego.

Więcej informacji o firmie.

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.