Nowa inwestycja w Stawigudzie

29 października 2020 roku Zarząd Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. wydał kolejną decyzję o wsparciu inwestycji.

DOMURAT Sp. z o.o. (mikro przedsiębiorca z polskim kapitałem) zainwestuje w Stawigudzie na terenie działek o powierzchni 1,1711 ha co najmniej 2 945 000 złotych.

W ramach planowanej inwestycji zostanie założony nowy zakład produkujący zbiorniki i konstrukcje metalowe oraz maszyny i urządzenia dla przemysłu spożywczego i farmaceutycznego. W ramach swoich usług i produktów przedsiębiorca będzie oferował klientom gotowe rozwiązania techniczne wykorzystywane w produkcji m. in.: twarogów i serów (sypkiego i brykietu, formowanego), komponentów do mleczarstwa (musy owocowe), napojów fermentowanych i śmietany.

Domurat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest nowo powstałym podmiotem gospodarczym i nie prowadzi jeszcze działalności produkcyjnej. Przedsiębiorstwo będzie kontynuowało działalność firmy Domurat Mariusz Domurat, która przez ponad 10 lat zrealizowała dziesiątki wdrożeń linii technologicznych i urządzeń procesowych na całym świecie (m.in. w Niemczech, Francji oraz Chinach). Realizacja inwestycji pozwoli na znaczne rozszerzenie skali biznesu w porównaniu do obecnie prowadzonej działalności w wynajmowanych obiektach.

 

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.