Nowy atrakcyjny teren inwestycyjny w Elblągu

1 lipca 2017 r. objęto granicami Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej wyjątkowo atrakcyjny grunt inwestycyjny o powierzchni 6,3774 ha. Teren znajdujący się w Elblągu został przekazany przez Skarb Państwa na własność Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej S.A. 28 grudnia 2016 r. Więcej informacji dotyczących aportu

Trzy działki wchodzące w skład przekazanego terenu to bardzo atrakcyjny dla inwestorów obszar. Znajduje się w przemysłowej dzielnicy miasta – Modrzewinie Południe, w pobliżu drogi ekspresowej S7 oraz w odległości około 70 kilometrów od portu morskiego w Gdańsku i lotniska międzynarodowego w Gdańsku-Rębiechowie. Nieruchomość położona jest na terenie Elbląskiego Parku Technologicznego przy ul. Michała Rosnowskiego. Jest w pełni wyposażona w urządzenia infrastruktury technicznej i bardzo dobrze skomunikowana. Zgodnie z założeniami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego mogą tu powstać budynki produkcyjne związane z działalnością przemysłową i magazynową, w tym: produkcja i usługi przemysłu wysokich technologii, składowanie, logistyka, dystrybucja.

W Podstrefie Elbląg potencjalni inwestorzy mogą liczyć na najwyższą w Polsce pomoc publiczną w wysokości 70% kosztów kwalifikowalnych inwestycji. Dotychczas Zezwolenia na prowadzenie działalności na terenie Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej otrzymało tam 13 firm z branż: metalowo-maszynowej, oświetleniowej, stolarki okiennej, spożywczej, biotechnologicznej.

 

Szczegóły dotyczące lokalizacji oraz uzbrojenia terenu prezentujemy poniżej.

Aktywna mapa z zaznaczonym terenem inwestycyjnym.

Panorama terenu oraz szczegóły infrastruktury (dostępne po zaznaczeniu elbląskiej lokalizacji).

Lista danych dotyczących terenu

 

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.