Nowy zakład w Bartoszycach

23 maja 2018 r. TABOR spółka jawna Gronkowski Robert uzyskała zgodę na realizację inwestycji polegającej na utworzeniu nowego zakładu produkcyjnego w Bartoszycach. Zezwolenie zostało wręczone Robertowi Gronkowskiemu – Wspólnikowi przez Grzegorza Smolińskiego – Prezesa Zarządu Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej SA oraz Małgorzatę Sobieską zu Schwarzenberg – Wiceprezes.

Planowana inwestycja będzie polegała na wybudowaniu nowego zakładu zajmującego się produkcją wyrobów wędliniarskich i wyposażeniu go w nowoczesne maszyny i urządzenia. Zakład produkcyjny będzie wytwarzał kiełbasy, szynki, pasztety i inne wyroby pochodzenia zwierzęcego np. tłuszcze. Produkowane mają być w nim również wyroby garmażeryjne, takie jak pierogi czy kluski. W zakładzie dokonywany będzie rozbiór tusz mięsnych, pakowanie wyrobów oraz ich przechowywanie.

Projekt inwestycyjny zakłada poniesienie nakładów w wysokości co najmniej 1 450 000 zł oraz utrzymanie zatrudnienia na poziomie minimum 12 pracowników. Zakład produkcyjny powstanie na działce o powierzchni 1,1268 ha. 

 

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.