O POLSKIEJ STREFIE INWESTYCJI W GMINIE DYWITY

24 września 2019 r. w Gminnej Strefie Przedsiębiorczości w Dywitach odbyło się spotkanie z przedsiębiorcami na temat możliwości wsparcia inwestycji w ramach Polskiej Strefy Inwestycji.

Warmińsko-Mazurską Specjalną Strefę Ekonomiczną SA reprezentowali: Marcin Czyża – Wiceprezes Zarządu, Magdalena Szulc – Zastępca Dyrektora oraz Marcin Kemski – Starszy Inspektor. Pracownicy strefy omówili możliwości otrzymania pomocy publicznej w formie zwolnienia z podatku dochodowego – w województwie warmińsko-mazurskim w wysokości do 70%  wartości inwestycji oraz kryteria otrzymania wsparcia na realizację nowych przedsięwzięć. Po prezentacji odbyły się indywidualne konsultacje.

W spotkaniu ponadto wzięli udział: Jarosław Gowin –  Wiceprezes Rady Ministrów, Janusz Cichoń – Poseł na Sejm RP, Michał Wypij – Doradca w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów oraz Daniel Zadworny – Wójt Gminy Dywity.

Wydarzenie było również okazją do poruszenia problemów związanych z infrastrukturą drogową na terenie Gminy Dywity. 

 

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.