OFICJALNE OTWARCIE INWESTYCJI HEINZ-GLAS DZIAŁDOWO

24 maja 2019 r. odbyła się uroczystość związana z zakończeniem projektu inwestycyjnego w Heinz-Glas Działdowo. Przedsięwzięcie polegało m.in.: na generalnym remoncie pieca do produkcji szkła opalowego, budowie nowego – największego w Grupie Heinz pieca szklarskiego do wytwarzania szkła bezbarwnego o wydajności 150 ton na dobę, montażu dwunastosekcyjnego automatu szklarskiego, jak też rozbudowie hali produkcyjnej i infrastruktury. Inwestycja znacząco zwiększyła moce produkcyjne Heinz-Glas Działdowo.

Przemówienia otwierające uroczystość wygłosili: Carl-August Heinz oraz Carletta Angelika Heinz – Współwłaściciele Grupy Heinz, Bartosz Stentoft  – Dyrektor Grupy Heinz w Polsce, Paweł Żukowski – Dyrektor Generalny Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie, który odczytał list w imieniu Artura Chojeckiego – Wojewody Warmińsko-Mazurskiego, Grzegorz Mrowiński – Burmistrz Działdowa, Paweł CieślińskiStarosta Powiatu Działdowskiego oraz Grzegorz Smoliński – Prezes Zarządu Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej SA. Po części oficjalnej odbyło się zwiedzanie działdowskich zakładów produkcyjnych Grupy Heinz (Heinz-Glas / Heinz-Plastics / 2HD).

Inwestycja w Działdowie zrealizowana została w ramach zezwolenia na prowadzenie działalności gospodarczej w Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Szczegółowe informacje na temat inwestycji znajdują się na naszej stronie internetowej:

Huta szkła inwestuje w Działdowie.

Inwestycja Heinz Glas w Działdowie rozpoczęta.

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.