PARTNERZY PROGRAMU

PRZEDSIĘBIORSTWA

  1. Alnea sp. z o.o. ul. Piaskowa 7, 11-034 Stawiguda
  2. Animex-Foods Sp. z o.o. sp. k. Oddział w Ełku 19-300 Ełk, ul. Suwalska 86
  3. AUTOSALON EUCAR w Ełku Sp. z o. o. 19-300 Ełk, ul. Kilińskiego 5
  4. BUDIMEX S.A. ul. Czarnieckiego 28, 14-100 Ostróda
  5. DELPHIA YACHTS KOT Sp.j. 19-400 Olecko, ul. Kościuszki 63
  6. EBS Spółka z o.o. 3E Production Spółka komandytowa 19-300 Ełk, ul. Okrężna 1 B
  7. EUROPROFIL Sp. z o.o. 11-015 Olsztynek, ul. Zielona 11
  8. GENERALNA DYREKCJA DRÓG KRAJOWYCH I AUTOSTRAD O/OLSZTYN al. Warszawska 89, 10-083 Olsztyn
  9. IMPRESS DECOR POLSKA Sp. z o.o. 19-300 Ełk, ul. Handlowa 1
  10. ŁUKASIK sp. z o. o. 19-300 Ełk, ul. Kilińskiego 32 A
  11. Magnetic Systems Technology Sp. z o.o. w Kętrzynie ul. Chrobrego 8, 11-400 Kętrzyn
  12. MEBELPLAST SA ul. Lubelska 34, 10-409 Olsztyn
  13. Meble Wójcik Sp. z o.o. ul. Mazurska 45, 82-300 Elbląg
  14. MICHELIN POLSKA SA ul. Leonharda 9, 10-454 Olsztyn
  15. MTI – Furninova Polska Sp. z o.o. ul. Chrobrego 3, 11-400 Kętrzyn
  16. OZGraf Olsztyńskie Zakłady Graficzne S.A. ul. Towarowa 2, 10-417 Olsztyn
  17. Pensjonat Fregata – PPHU K&S 19-300 Ełk, ul. Piękna 14
  18. PGE Dystrybucja S.A. Oddział Białystok Rejon Energetyczny Ełk 19-300 Ełk, ul. Sportowa 1
  19. PHU Beauty Center&Fitness 19-300 Ełk, ul. Słowackiego 13
  20. PIEKARNIA MISTRZA JANA Biedaszki Małe, 11 -400 Kętrzyn
  21. Porta Kmi Poland Sp. z o.o. S.k. w Bolszewie oddział w Ełku 19-300 Ełk, ul. Strefowa 6/8
  22. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Motoryzacji „EXMOT” Eugeniusz Bogdan Sulewski 19-300 Ełk, ul. Przemysłowa 6 B
  23. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe PLASTIMET 19-300 Ełk, ul. Suwalska 82
  24. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Motoryzacji „Motozbyt” Sp. z o. o. 19-300 Ełk, ul. Suwalska 77
  25. Radio Olsztyn ul. Radiowa 24, 10-206 OLSZTYN
  26. REMA S.A. ul. Bolesława Chrobrego 5, 11-440 Reszel
  27. SERWISTAL Sp. z o. o. 19-300 Ełk, ul. Dojazdowa 2 A
  28. TVP 3 Olsztyn ul. Radiowa 24A, 10-206 OLSZTYN
  29. TYMBARK – MWS Sp. z o.o. Sp.k. 11-015 Olsztynek, ul. Zielona 16
  30. Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie, al. Piłsudskiego 7/9, 10-959 Olsztyn
  31. Zakłady Metalowe ERKO 11-042 Jonkowo, ul. Ks. Jana Hanowskiego 7
  32. Zakłady Produkcyjno-Usługowe PRAWDA Sp. z o.o. 19-400 Olecko, ul. Tartaczna 1
  33. „Karmelek” Surawscy Sp. J. 19-300 Ełk, ul. K.A. Bahrkego 5
  34. „PRODEKO – EŁK” Spółka z o.o. 19-300 Ełk, ul. Strefowa 9
  35. „Safilin-Polska” Sp. z o.o. 12-100 Szczytno, ul. Gnieźnieńska 2

 

SZKOŁY
POWIAT ELBLĄSKI

  1. Gimnazjum w Dobrym
  2. Gimnazjum w Gronowie Elbląskim
  3. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Państwowej Straży Pożarnej w Nowakowie
  4. Szkoła Podstawowa Gronowo Górne
  5. Szkoła Podstawowa w Zwierznie
    POWIAT EŁCKI
  6. Gimnazjum nr 1 im. Danuty Siedzikówny „Inki” w Ełku
  7. Gimnazjum nr 3 im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Ełku
  8. Gimnazjum nr 4 w Ełku
  9. Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Nowej Wsi Ełckiej
  10. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Pisanicy
  11. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Prostkach
  12. Szkoła Podstawowa im. Ks. Bpa Edwarda Samsela w Wiśniowie Ełckim
  13. Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Woszczelach
  14. Szkoła Podstawowa im. Lecha Aleksandra Kaczyńskiego w Chełchach
  15. Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Kalinowie
  16. Szkoła Podstawowa nr 1 w Ełku
  17. Zespół Szkół Samorządowych w Starych Juchach
  18. Zespół Szkół Samorządowych w Stradunach
  19. Zespół Szkół Sportowych w Ełku
    POWIAT KĘTRZYŃSKI
  20. Gimnazjum Nr 3 w Kętrzynie
  21. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Mołtajnach
  22. Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Łankiejmach
  23. Szkoła Podstawowa im. S. Srokowskiego w Srokowie z Filią w Solance
  24. Szkoła Podstawowa im. Straży Granicznej w Barcianach
  25. Szkoła Podstawowa nr 3 im. M. Dąbrowskiej w Reszlu
  26. Szkoła Podstawowa nr 5 im. M. Kalenkiewicza „Kotwicza” w Kętrzynie
  27. Szkoła Podstawowa w Drogoszach
  28. Szkoła Podstawowa w Korszach
  29. Szkoła Podstawowa w Wilkowie
  30. Szkoła Podstawowa w Windzie
  31. Zespół Szkół w Garbnie
    POWIAT OLSZTYŃSKI:
  32. Gimnazjum nr 22 Katolickie im. Św. Rodziny w Olsztynie
  33. Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II w Dobrym Mieście
  34. Gimnazjum w Jonkowie
  35. Niepubliczna Szkoła Podstawowa Specjalna nr 67 w Olsztynie
  36. Społeczne Gimnazjum w Węgoju
  37. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Noblistów Polskich w Olsztynku
  38. Szkoła Podstawowa nr 14 w Olsztynie
  39. Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Dąbrowskiego w Olsztynie
  40. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Dobrym Mieście
  41. Szkoła Podstawowa w Czerwonce
  42. Szkoła Podstawowa w Kobułtach
  43. Zespół Placówek Edukacyjnych w Olsztynie
  44. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Purdzie
  45. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stawigudzie
  46. Zespół Szkół w Barczewie
  47. Zespół Szkół w Dywitach

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna s.a.

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.com.pl

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.