Pierwsze zezwolenie w Węgorzewie – trzydzieste w 2017 r.

Podstrefa Węgorzewo Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej została utworzona 30 grudnia 2016 r. rozporządzeniem Rady Ministrów. Pierwsze zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na tym terenie zostało wydane 18 września 2017 r. przez Grzegorza Smolińskiego – Prezesa Zarządu W-M SSE S.A. oraz Małgorzatę Sobieską zu Schwarzenberg – Wiceprezes. Dokument odebrał Janusz Kamizelich – Wiceprezes Zarządu Kamizelich sp. z o.o.

Planowana inwestycja polega na budowie zakładu zajmującego się produkcją opakowań z tworzyw sztucznych, folii, worków na śmieci – w tym innowacyjnych worków biodegradowalnych. Jako surowiec będzie wykorzystywany regranulat pozyskany m.in. z folii opakowaniowej.

Kamizelich sp. z o.o. zadeklarowała poniesienie nakładów inwestycyjnych w wysokości co najmniej 4 000 000 zł oraz zatrudnienie minimum 20 nowych pracowników. Inwestycja będzie realizowana w Węgorzewie na gruncie o powierzchni 0,7819 ha.

Dokument umożliwiający rozpoczęcie inwestycji w węgorzewskiej podstrefie jest trzydziestym zezwoleniem wydanym przez Zarząd W-M SSE S.A. w 2017 r. 

 

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.