PKO Bank Polski – Partner Strategiczny W-M SSE S.A.

PKO BANK POLSKI PM CMYK

PKO Bank Polski jest liderem polskiego sektora bankowego. W warunkach zmienności gospodarczej i rosnącej konkurencji regularnie osiąga wysokie wyniki przy konserwatywnym podejściu do ryzyka. Zwiększa wartość dla akcjonariuszy, kładąc nacisk na nowoczesne rozwiązania technologiczne, atrakcyjne produkty i wysoką jakość obsługi.

Działalność Banku opiera się na trzech filarach: detalicznym, korporacyjnym i inwestycyjnym. Mimo odmiennej specyfiki każdego z tych obszarów, łączy je pełna koncentracja na potrzebach klientów i dostarczaniu jakości we wszystkich kanałach obsługi, w tym w największej w kraju sieci oddziałów bankowych.

Siłą Banku jest zdolność do nieustannego doskonalenia się, dzięki której jest w stanie w pełni wykorzystywać szanse rynkowe i zwiększać przewagę konkurencyjną. Bank konsekwentnie inwestuje w nowoczesne procesy, nowatorskie usługi i rozwiązania technologiczne. Jednym z nich jest usługa płatności mobilnych IKO, która poprzez starania Banku stała się podstawą polskiego standardu płatności mobilnych BLIK. W najnowszym audycie jakości usług bankowych, przeprowadzonym przez „Puls Biznesu” i portal Bankier.pl, bardzo wysokie oceny zebrały kanały elektroniczne – IKO i iPKO.

W swojej działalności Bank umiejętnie łączy blisko 100-letnią tradycję z innowacyjnymi rozwiązaniami oczekiwanymi przez współczesnych klientów. Dzięki dynamicznemu rozwojowi w ostatnich latach stał się liderem Europy Środkowo-Wschodniej pod względem aktywów, kapitału i wypracowanego zysku. Charakterystyczna dla Banku pozostaje wysoka rentowność aktywów i kapitałów oraz najlepsza wśród bankowych grup w kraju efektywność kosztowa mierzona wskaźnikiem C/I.

 

 

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna s.a.

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.com.pl

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. w Olsztynie
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.