Planet Budapest 2021 

W terminie 29 listopada – 5 grudnia 2021 r. odbędzie się międzynarodowa konferencja i wystawa o nazwie Wystawa i Szczyt Zrównoważonego Rozwoju Planet Budapest 2021 (Planet Budapest 2021 Sustainability Expo and Summit). Wydarzenie zostało objęte patronatem Prezydenta Węgier Pana Jánosa Ádera.


Planet Budapest 2021 ma na celu zapewnienie firmom z Krajów Wyszehradzkich możliwość przedstawienia i promocji innowacyjnych i konkurencyjnych produktów i usług, które stanowią odpowiedź na wyzwania gospodarcze, społeczne i środowiskowe, takie jak zrównoważona gospodarka wodna, produkcja żywności, zarządzanie energią i odpadami, inteligentne miasta, zielone finanse i ograniczanie śladu ekologicznego gospodarstw domowych.


Jednym z głównych celów Planet Budapest 2021 jest wsparcie wystawiających się firm — pod koniec niewątpliwie trudnego okresu — w odzyskaniu utraconych rynków oraz znalezieniu i wejściu na nowe. Podczas targów wystawcy z Krajów Wyszehradzkich będą mieli do dyspozycji 19 000 metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej, gdzie będą mieli okazję, by przedstawić najnowsze rozwiązania. Wydarzenie stworzy Wystawcom doskonałą okazję do nawiązania kontaktów z nowymi partnerami biznesowymi.

Dokładny opis szczytu oraz program znajduje się następującej stronie internetowej: https://planetbudapest.hu/en


Rejestracji na wydarzenie można dokonać do 15 czerwca 2021 na stronie https://planetbudapest.hu/en/registration

Szczegółowy opis warunków uczestnictwa w wystawie

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.