Plebiscyt Eko-Firma Krainy Wielkich Jezior Mazurskich 2019

Fundacja Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich zaprasza przedsiębiorców, samorządy i szkoły z regionu Krainy Wielkich Jezior Mazurskich do udziału w Plebiscycie na Eko-Firmę Krainy Wielkich Jezior Mazurskich 2019.
W ramach plebiscytu zostaną wręczone laury w 4 kategoriach: Eko-Usługa, Eko-Przedsiębiorstwo, Eko-Samorząd i Eko-Szkoła. W każdej kategorii zostanie wręczony złoty, srebrny i brązowy Laur Eko-Firmy KWJM 2019. Wyróżnienia w wymienionych kategoriach dla zgłoszonych instytucji zostaną przyznane przez Radę Plebiscytu złożoną z przedstawicieli wszystkich instytucji patronackich.
Wydarzenie to patronatem objęła Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A., a także Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Warmińsko-Mazurska Agencja Rozwoju Regionalnego, Warmińsko-Mazurski Związek Pracodawców Prywatnych oraz Buisness Center Club – Loża Olsztyńska. Gala Finałowa Plebiscytu odbędzie się 13 grudnia 2019 r. o godzinie 12:00 w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej w Giżycku, a samą galę uświetni koncert uczniów tej szkoły.
Szczegóły dotyczące plebiscytu znajdują się na stronie Fundacji.
W przypadku pytań dotyczących plebiscytu zapraszamy do kontaktu z Pawłem Grądzkim – Członkiem Zarządu Fundacji Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich tel. 660 499 264 lub e-mail: p.gradzki@jeziora.com.pl

Regulamin i formularz rekrutacyjny.

 

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.