PORTA KMI POLAND z zezwoleniem W-M SSE

Zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej w nidzickiej podstrefie zostało podpisane 22.08.2017 r. przez Zarząd W-M SSE S.A.: Prezesa Grzegorza Smolińskiego oraz Wiceprezes Małgorzatę Sobieską zu Schwarzenberg. Podczas spotkania w siedzibie Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej PORTA KMI POLAND była reprezentowana przez: Marka Bednarza – Członka Zarządu/Dyrektora Finansowego oraz Bartosza Gajewskiego – Managera ds. Optymalizacji Procesów.

PORTA KMI POLAND sp. z o.o. sp. k. zadeklarowała poniesienie nakładów inwestycyjnych w wysokości co najmniej 16 100 000 zł oraz zatrudnienie minimum 12 nowych pracowników.
Inwestycja realizowana będzie w Nidzicy na gruncie o powierzchni 3,0707 ha.
W ramach zezwolenia planowana jest budowa centralnego magazynu wyrobów gotowych oraz bazy logistyczno-magazynowej. W ramach inwestycji będą mogły być również prowadzone prace badawcze i rozwojowe dotyczące zastosowania technologii informatycznych, w szczególności obejmujących wdrażanie narzędzi służących do zarządzania łańcuchem dostaw. Nidzicki teren inwestycyjny znajdujący się w granicach Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej został wybrany spośród pięciu lokalizacji położonych w różnych częściach Polski.

PORTA KMI POLAND sp. z o.o. sp. k. powstała w 1992 r. Jest liderem w branży stolarki otworowej w kategorii drzwi wewnętrznych, wejściowych, zewnętrznych i technicznych. To spółka z wyłącznie polskim kapitałem. PORTA KMI POLAND sp. z o.o. sp. k. posiada cztery zakłady produkcyjne w Polsce, których średnia miesięczna sprzedaż wynosi ponad 55 tys. sztuk skrzydeł i ponad 45 tys. sztuk ościeżnic. Wysoka jakość wyrobów jest efektem zastosowania nowoczesnej i zautomatyzowanej technologii produkcji. Firma posiada park maszynowy, na który składają się najnowszej generacji maszyny i urządzenia do produkcji drzwi i ościeżnic.

Więcej informacji o firmie. 

 

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.