Rejon kompetencji

Geneza projektu:
Rozwój kwalifikacji i kompetencji pracowników przyczynia się do wzrostu efektywności, skuteczności w funkcjonowaniu przedsiębiorstwa, utrzymania i poszerzenia kręgu klientów. W czasach intensywnego rozwoju kontaktów handlowych wiedza nt. negocjacji handlowych, technik sprzedaż i skutecznego zarządzania jest niezbędna. Wiele firm traci szanse biznesowe w wyniku przeszkód lub nieznajomości narzędzi i sposobów prowadzenia biznesu przez niewyszkoloną kadrę. Projekt jest odpowiedzią na zidentyfikowane przez WN problemy, z jakimi borykają się MŚP z naszego regionu poprzez organizację warsztatów profesjonalnej sprzedaży, warsztatów skutecznego zarządzania, warsztatów reklamy i promocji oraz biznesowych kursów językowych.
Projekt skierowany jest do właścicieli i/lub pracowników mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z województwa warmińsko-mazurskiego.

Celem projektu jest:
Rozwój potencjału i kompetencji zawodowych pracowników poprzez biznesowe kursy językowe oraz warsztaty sprzedażowe, marketingowe i zarządcze.

W ramach projektu przewidziane jest następujące wsparcie:
Realizacja biznesowych kursów językowych
Profesjonalne kursy języka angielskiego, niemieckiego lub rosyjskiego uwzględniające potrzeby zawodowe słuchaczy, ze szczególnym naciskiem na specjalistyczne słownictwo biznesowe, umiejętności jego zastosowania w praktyce, podstawy tłumaczenia tekstów biznesowych (korespondencja handlowa, oferty, raporty, itp.), symulacje sytuacyjne – zastosowanie w praktyce nabytych umiej językowych poprzez ćwiczenia związane z typowymi sytuacjami biznesowymi i handlowymi. 

Realizacja specjalistycznych warsztatów zarządczych, sprzedażowych i marketingowych
Warsztaty przeznaczone są dla osób, których praca zawodowa związana jest z szeroko pojętą sprzedażą i które chcą zdobyć lub uzupełnić swoje kwalifikacje. 

PROJEKT ZAKOŃCZONY

 

 

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.