RM MOTORS INWESTUJE W DYWITACH

5 marca 2020 r. firma RM MOTORS s.c. Rafał Białousz, Marek Kodzik otrzymała decyzję o wsparciu umożliwiającą skorzystanie z pomocy publicznej na realizację przedsięwzięcia w ramach Polskiej Strefy Inwestycji. Dokument z rąk Prezesa Zarządu Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej SA – Zbigniewa Targowskiego oraz Wiceprezesa – Marcina Czyży odebrali Rafał Białousz, Marek Kodzik – wspólnicy.
Przedmiotowa inwestycja będzie polegać na zwiększeniu mocy produkcyjnych istniejącego zakładu. Firma zaplanowała m.in. nabycie środków trwałych oraz zakup specjalistycznego oprogramowania. Przedsiębiorstwo zainwestuje w Dywitach co najmniej 1 084 400 złotych.
RM MOTORS s.c. Rafał Białousz, Marek Kodzik to firma z polskim kapitałem prowadząca działalność w Dywitach. To małej wielkości przedsiębiorstwo, które specjalizuje się w produkcji części i akcesoriów do pojazdów silnikowych (m.in. tłumiki z regulacją dźwięku, układy i końcówki wydechowe, katalizatory, downpipe’y). Firma regularnie zaopatruje firmy m.in. z Francji, Holandii, Czech, Litwy, Szwajcarii, Portugalii, Włoch i oczywiście z Polski.
Więcej informacji o firmie.

 

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.