Rozmowy o perspektywach rozwoju Podstrefy w Pomiechówku

O efektach funkcjonowania Podstrefy Pomiechówek oraz perspektywach jej dalszego rozwoju rozmawiała Małgorzata Sobieska zu Schwarzenberg, Wiceprezes Zarządu Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. z Dariuszem Bieleckim, Wójtem Gminy Pomiechówek oraz Mariuszem Łempickim, Zastępcą Wójta. W spotkaniu uczestniczyła ponadto Agnieszka Cegłowska – Starszy Inspektor Departamentu Finansowo-Organizacyjnego W-M SSE S.A.

Podstrefa Pomiechówek to najmłodsza podstrefa Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Została utworzona w kwietniu 2015 roku, a już w grudniu pierwszy inwestor uzyskał zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej w W-M SSE. Obecnie dysponuje 4,5 ha atrakcyjnych terenów inwestycyjnych, położonych w bezpośrednim sąsiedztwie Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa-Modlin i w odległości 40 km od Warszawy. W najbliższych miesiącach zostanie poszerzona aż o 130 ha.

W ramach spotkania, które miało miejsce 19 maja, Wiceprezes W-M SSE S.A. miała okazję obejrzeć grunty, o które zostanie powiększona Podstrefa w Pomiechówku.

 

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.