SPOTKANIE W ELBLĄGU. STOLARZ – ZAWÓD PRZYSZŁOŚCI

29.11.2017 r. w Ratuszu Staromiejskim w Elblągu odbyło się spotkanie promujące szkolnictwo zawodowe w województwie warmińsko-mazurskim. Organizatorem wydarzenia był Zarząd Mebli Wójcik sp. z o.o. reprezentowany przez Piotra Wójcika – Prezesa Spółki.
Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in.: Witold Wróblewski – Prezydent Elbląga, Małgorzata Sowicka – Dyrektor Departamentu Edukacji i Sportu Urzędu Miejskiego w Elblągu, Barbara Antczak – Dyrektor Wydziału Kształcenia, Wychowania i Opieki Kuratorium Oświaty w Olsztynie, przedstawiciele i uczniowie szkół współpracujących z Meble Wójcik sp. z o.o. oraz reprezentanci Warmińsko – Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A.: Marcin Kemski – starszy inspektor Departamentu Infrastruktury Strefy i Zuzanna Napierska – starszy inspektor Departamentu Finansowo – Organizacyjnego.
Głównym tematem spotkania był rozwój współpracy pomiędzy szkołami ponadgimnazjalnymi a przedsiębiorcami w zakresie praktycznego kształcenia w zawodzie stolarz.
Więcej informacji o przedsięwzięciu. 
Meble Wójcik sp. z o.o. jest największym pracodawcą w Elblągu. Obecnie zatrudnia ok. 1500 osób. Spółka działa na terenie Warmińsko – Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej od 2006 r. i uzyskała osiem zezwoleń na prowadzenie działalności gospodarczej na jej obszarze.

Więcej informacji o Meble Wójcik sp. z o.o.

 

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.