Spotkanie z inwestorem

Miesiąc luty zaowocował wydaniem przez Warmińsko-Mazurską Specjalną Strefę Ekonomiczną S.A. już dwóch Zezwoleń na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie naszej strefy.
Działania zmierzające do pozyskania jak największej liczby inwestorów są natomiast prowadzone przez Zarząd spółki i pracowników strefy przez cały czas. Jednym z tego rodzaju wydarzeń było spotkanie Wiceprezes Zarządu – Małgorzaty Sobieskiej zu Schwarzenberg z potencjalnym inwestorem, zainteresowanym terenami w podstrefie Elbląg.
Na spotkaniu zostały przedstawione zasady ubiegania się o wydanie Zezwolenia na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie strefy oraz omówione korzyści, jakie zyskuje przedsiębiorca inwestujący na terenie Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.
Przypomnieć w tym miejscu należy, że „strefowe” firmy mają prawo do korzystania z pomocy publicznej w postaci zwolnienia dochodu z podatku dochodowego, a intensywność tej pomocy w województwie warmińsko-mazurskim należy do najwyższej w Polsce.
W spotkaniu uczestniczyli m.in.: z ramienia Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. – Wiceprezes Małgorzata Sobieska zu Schwarzenberg i Dyrektor Departamentu Infrastruktury Strefy Krzysztof Gąsior, z ramienia Urzędu Miejskiego w Elblągu – Wiceprezydent Miasta Elbląg Jacek Boruszka oraz z ramienia Elbląskiego Parku Technologicznego – Dyrektor Paweł Lulewicz.

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.