SPOTKANIE Z PRZEDSIĘBIORCAMI Z GMINY PIECKI

14 marca 2019 r. w Urzędzie Gminy Piecki odbyło się spotkanie z przedsiębiorcami dotyczące możliwości wsparcia przedsięwzięć w ramach Polskiej Strefy Inwestycji. Zebranych gości przywitała Agnieszka Anna Kurczewska – Wójt Gminy Piecki. Magdalena Szulc – Zastępca Dyrektora Departamentu Infrastruktury Strefy W-M SSE SA zaprezentowała zasady udzielania przedsiębiorcom pomocy na bazie przepisów Ustawy o wspieraniu nowych inwestycji.

Dodatkowym punktem spotkania była wizyta w Piekarni Cukierni Marek Szabelski. Na podstawie Zezwolenia na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej z 24 stycznia 2018 r., zrealizowana została w Pieckach inwestycja polegająca na wybudowaniu zakładu produkcji pieczywa, ciast i słodyczy. Budynek produkcyjno-usługowy został wyposażony w niezbędne urządzenia i linie technologiczne. W oparciu o wyniki prac B+R uruchomiona została produkcja tradycyjnego pieczywa oraz innych wyrobów ciastkarskich i cukierniczych wykonywanych z surowców ekologicznych z wykorzystaniem technologii bio-fermentacji jabłkowej.

Informacja o strefowym zezwoleniu Piekarni Cukierni Marek Szabelski

 

 

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.