Szkolenie dla płockich samorządowców

28 stycznia 2016 r. w Olsztynie Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. zorganizowała dla przedstawicieli płockich samorządów szkolenie nt. zasad funkcjonowania Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Pierwszym punktem spotkania była wizyta w jednym z największych zakładów oponiarskich w Polsce i największym pracodawcą na Warmii i Mazurach – Michelin Polska S.A. Gości z powiatu płockiego przywitał Dyrektor Fabryki – Jarosław Michalak, który opowiedział o historii firmy, atutach, jakie daje umiejscowienie zakładu w Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, a następnie oprowadził po kompleksie fabrycznym.

Szkolenie zostało przeprowadzone przez pracowników Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. i  obejmowało m.in. szczegółową prezentację kolejnych czynności związanych z oceną i przygotowaniem terenów inwestycyjnych do włączenia, ulgi i preferencje dla przedsiębiorców działających na podstawie Zezwolenia na prowadzenie działalności gospodarczej oraz efekty funkcjonowania Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.