Targi Partnerskie Szynaka Meble

Od 5 do 8 września 2017 r. w Centrum Wystawienniczym Szynaka Meble w Iławie miała miejsce ósma edycja Targów Partnerskich Producentów Mebli. Wydarzenie miało nie tylko charakter biznesowy, ale było również okazją do promocji branży meblarskiej z Warmii i Mazur. W uroczystości wzięło udział wiele osób związanych z przemysłem drzewnym, przedstawiciele administracji państwowej i samorządowej, kontrahenci oraz pracownicy Grupy Meblowej Szynaka.

Państwo Alina i Jan Szynaka, właściciele marki Szynaka Meble, docenili w pierwszym dniu targów osoby przyczyniające się do rozwoju Grupy Meblowej Szynaka. Wśród wyróżnionych odznaczeniem gości znalazł się Grzegorz Smoliński – Prezes Zarządu Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A.

4 sierpnia 2017 r. Szynaka-Meble sp. z o.o. otrzymała zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie specjalnej strefy ekonomicznej. Prezes Zarządu Jan Szynaka stwierdził, że: ulgi, które oferuje Strefa dają nam o wiele szybszy zwrot inwestycji i to dzisiaj pokazało, że możemy inwestować w następne fabryki.

O inwestycji, która będzie realizowana na terenie Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej można przeczytać w naszym wcześniejszym materiale.

Innowacyjny magazyn Szynaka-Meble w W-M SSE.

 

 

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.