TVP i Puls Biznesu o nidzickich zezwoleniach

5 lutego 2018 r. Zarząd Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A.: Prezes – Grzegorz Smoliński oraz Wiceprezes – Małgorzata Sobieska zu Schwarzenberg podpisali dwa zezwolenia na realizację inwestycji w Nidzicy.

New Energy Transfer sp. z o.o. specjalizująca się we wdrażaniu i komercjalizacji technologii sorpcyjnych na potrzeby produkcji chłodu i wody odsolonej wybuduje centrum badawczo-rozwojowe. Zaawansowane technologie stosowane przez przedsiębiorstwo pozwoliły na realizację w Arabii Saudyjskiej największej na świecie adsorpcyjnej instalacji odsalającej Solar Village.

Blue Bird Poland sp. z o.o. uruchomi produkcję innowacyjnego fotela hybrydowego, pierwszego na świecie krzesła biurowego umożliwiającego przyjęcie pozycji „półklęczącej”, która całkowicie odciąża kręgosłup. O światowym poziomie innowacyjności projektu świadczą uzyskane patenty na rynek europejski, w USA oraz w Chinach i Honkongu.

W ramach planowanych przedsięwzięć przedsiębiorstwa zadeklarowały poniesienie nakładów inwestycyjnych w wysokości co najmniej 42 740 000 zł oraz zatrudnienie minimum 45 nowych pracowników.

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami.

Z Nidzicy w świat. Podpisano umowy na kolejne inwestycje W-M SSE. 

Strefa z Mazur idzie w technologie.

 

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.