TVP o zmianie granic W-M SSE

Dwie duże firmy meblarskie, producent mebli ogrodowych i huta szkła będą inwestować w Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Grunty, na których mają zostać zrealizowane projekty zostały włączone do W-M SSE 1 lipca 2017 r. Rozporządzeniem zmieniającym granice Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej popisanym przez Prezesa Rady Ministrów Beatę Szydło. Efektem zmiany granic będzie poniesienie nakładów inwestycyjnych w wysokości co najmniej 175 500 000 zł, utworzenie minimum 305 nowych miejsc pracy oraz utrzymanie 1353.

Zapraszamy do zapoznania się z materiałem TVP.

STREFA ROŚNIE W SIŁĘ I KUSI INWESTORÓW ATRAKCYJNYMI DZIAŁKAMI.

 

Granicami W-M SSE została również objęta ponad sześciohektarowa działka w Elblągu. Teren położony jest na osiedlu Modrzewina Południe i został 28.12.2016 r. przekazany Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej aportem przez Skarb Państwa. Jest to bardzo atrakcyjny inwestycyjnie obszar, w pełni wyposażony w urządzenia infrastruktury technicznej i bardzo dobrze skomunikowany. Dodatkowym atutem tego gruntu jest lokalizacja w pobliżu drogi ekspresowej S7 oraz w odległości około 70 kilometrów od portu morskiego w Gdańsku i lotniska międzynarodowego w Gdańsku-Rębiechowie. O szczegółach dotyczących tego terenu można przeczytać w naszym wcześniejszym artykule:

Nowy atrakcyjny teren inwestycyjny w Elblągu.

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.