WARMIŃSKO MAZURSKI KLASTER MEBLOWY W STREFIE

Sto osiemdziesiąte ósme Zezwolenie na prowadzenie działalności na terenie Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej otrzymał 16.02.2017 r. Warmińsko Mazurski Klaster Meblowy Sp. z o.o. S. K. A.

Planowana inwestycja zlokalizowana będzie w Smolnikach w Gminie Iława i polega na zwiększeniu mocy produkcyjnych zakładu. Planowany jest zakup i montaż nowoczesnych, sterowanych numerycznie maszyn do obróbki małych i wąskich elementów mebli, co znacząco zwiększy wydajność procesu technologicznego.

W ramach inwestycji, na terenie Strefy poniesione zostaną nakłady inwestycyjne w wysokości 4 000 000 zł oraz zatrudnionych zostanie co najmniej 175 nowych pracowników. Planowane zakończenie inwestycji to 30.06.2019 r.

Zezwolenie zostało oficjalnie wręczone Zygmuntowi Dmochewiczowi – Prezesowi Zarządu Warmińsko Mazurskiego Klastra Meblowego Sp. z o.o. S. K. A. przez Prezesa Zarządu W-M SSE – Grzegorza Smolińskiego oraz Wiceprezes Zarządu W-M SSE – Małgorzatę Sobieską zu Schwarzenberg.

 

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.