Webinar „Branżowy Bilans Kapitału Ludzkiego – Gospodarka wodno-ściekowa i rekultywacja”

4 listopada 2021 r. o godz. 10:00 – 12:15 odbędzie się webinarium „Branżowy Bilans Kapitału Ludzkiego – Gospodarka wodno-ściekowa i rekultywacja”, którego organizatorem jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.
Spotkanie to jest kolejnym z cyklu spotkań online, prezentujących najnowsze wyniki badań prowadzonych w ramach Bilansu Kapitału Ludzkiego oraz 17 badań branżowych.
Tym razem wydarzenie skierowane jest do przedsiębiorców, pracowników, organizacji przedsiębiorców, przedstawicieli instytucji edukacyjnych (szkół, uczelni, firm szkoleniowych), instytucji rynku pracy, administracji publicznej oraz ekspertów i analityków branżowych związanych z sektorem gospodarki wodno-ściekowej i rekultywacji.
Spotkanie będzie okazją na podzielenie się wiedzą pozyskaną z pierwszych w Polsce badań nt. bieżących i przyszłych potrzeb kompetencyjnych w branży gospodarki wodno-ściekowej i rekultywacji.
Zaproszeni przedstawiciele branży – przedsiębiorcy, przedstawiciele środowiska edukacji i inni eksperci – podejmą dyskusję m.in. na temat współpracy przedsiębiorstw z branży z edukacją, zapotrzebowania na pracowników i trudności w ich rekrutacji. Szczególna uwaga poświęcona zostanie wyzwaniom z jakimi w najbliższej przyszłości będzie musiała się zmierzyć branża w związku ze zmianami społecznymi, technologicznymi oraz klimatu.
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu. Aby wziąć w nim udział należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie PARP.
Więcej na ten temat tego webinarium i całego cyklu w artykule i na dedykowanej stronie.

 

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.