Wsparcie nowych inwestycji w ramach Polskiej Strefy Inwestycji

Zarząd W-M SSE S.A. zaprasza na cykliczne webinarium pod tytułem Wsparcie nowych inwestycji w ramach Polskiej Strefy Inwestycji. Webinarium to odbywa się w każdy czwartek sierpnia i września o godzinie 10:00. W trakcie webinarium dowiecie się Państwo między innymi co to jest nowa inwestycja w rozumieniu Ustawy o wspieraniu nowych inwestycji, co możecie zyskać dzięki wsparciu w ramach PSI, jakie warunki należy spełnić aby otrzymać wsparcie oraz jakie obowiązują procedury. Po części prezentacyjnej przewidziana jest dyskusja, w trakcie której będziecie Państwo mogli wyjaśnić wątpliwości oraz zadawać szczegółowe pytania.

Chętnych do wzięcia udziału prosimy o zarejestrowania się na dogodny termin poprzez formularz zamieszczony poniżej. Po zarejestrowaniu otrzymacie Państwo, na podany w formularzu adres, wiadomość rejestracyjną z informacjami na temat uczestnictwa w webinarium.

 

Imię i Nazwisko (wymagane)Adres email (wymagane)

Numer telefonu (opcjonalnie)Wybierz termin webinarium, w którym chcesz wziąć udział:

17.09.2020 r. o godzinie 10:0024.09.2020 r. o godzinie 10:00


 

Ważna informacja!

Zdarza się, że wiadomości rejestracyjne automatycznie przenoszone są do katalogu „spam”. W związku z tym, w razie braku wiadomości rejestracyjnej prosimy o  sprawdzenie tego katalogu.

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 607 406 042.

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.