Wizyta w firmie Delphia Yachts

Wręczenie Zezwolenia dla Delphia Yachts było okazją do złożenia wizyty w największej fabryce jachtów żaglowych w Polsce oraz jednej z największych stoczni w Europie Środkowo-Wschodniej.

Prezes Zarządu Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. – Grzegorz Smoliński, Wojewoda Warmińsko-Mazurski – Artur Chojecki, Zastępca Dyrektora Departamentu Infrastruktury Strefy – Magdalena Szulc oraz Starszy Inspektor Departamentu Infrastruktury Strefy – Marcin Kemski (autor zdjęć) mieli przyjemność zwiedzić zakład, gdzie wyprodukowano już ponad 20 000 jachtów żaglowych i motorowych sprzedawanych w Europie i Rosji, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Japonii, Chinach oraz Australii. 

Delphia Yachts jest rozpoznawalną marką wśród żeglarzy na całym świecie. 95% jachtów żaglowych i motorowych jest eksportowanych. Doskonała jakość, komfort, trwałość, innowacyjność projektów oraz perfekcyjne wykonanie to klucz do sukcesu firmy. Delphia Yachts została założona w 1990 roku i oferuje łodzie żaglowe Delphia i Phila oraz motorowe Nautika i Nano o długościach od 7 do 15 metrów.

Delphia Yachts jest zdobywcą wielu nagród i wyróżnień, takich jak Nagroda Gospodarcza Prezydenta RP w kategorii „Obecność na Rynku Globalnym” oraz nominacji do nagrody „European Yachts of the Year”.

Obok produkcji jachtów firma oferuje usługi frezowania na pięcioosiowym centrum obróbczym CNC i realizuje zamówienia dla przemysłu jachtowego, lotniczego, kolejowego.

 

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.