Władze Sierpca w Strefie

Analiza terenów Miasta Sierpc, które mogą być atrakcyjne z punktu widzenia lokalizacji na nich przyszłej inwestycji była tematem spotkania Prezesa Zarządu Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. – Grzegorza Smolińskiego z Burmistrzem Miasta Sierpc – Jarosławem Perzyńskim.

Rozważany do włączenia w przyszłości w granice Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej teren zlokalizowany jest w części przemysłowej miasta, przy bocznicy kolejowej, w pobliżu drogi wojewódzkiej nr 560, niedaleko planowanej obwodnicy Sierpca.

Aktualnie procedowany jest wniosek o zmianę granic Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, który obejmuje grunty o łącznej powierzchni 401,9809 ha. W wyniku tego powstanie 8 nowych podstref, z czego 2 na terenie województwa mazowieckiego.

W spotkaniu uczestniczyli ponadto: Zastępca Dyrektora Departamentu Infrastruktury Strefy –Magdalena Szulc i Starszy Inspektor Departamentu Infrastruktury Strefy – Dariusz Truszczyński.

 

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.