Wsparcie inwestycji w Ostródzie

Nowy tydzień przyniósł ze sobą kolejną inwestycję. W poniedziałek 12 lipca, firma ESFOM. PHU KAJA II Sławomir Jarzyło z Ostródy otrzymała decyzję o wsparciu nowego przedsięwzięcia. Rosnąca liczba kontrahentów sprawia, iż ostródzkie przedsiębiorstwo dynamicznie się rozwija. W celu zwiększenia swojej wydajności ESFOM wybuduje dwie hale produkcyjne i doposaży cały zakład w nowe urządzenia oraz maszyny. Dzięki temu firma będzie w stanie przyjąć dodatkowe zamówienia i wprowadzić do swojej oferty kolejne produkty. Inwestycja realizowana przy wsparciu Warmińsko – Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej wyniesie ponad 8 000 000 zł.

ESFOM. PHU KAJA II Sławomir Jarzyło jest mikroprzedsiębiorstwem z siedzibą w Ostródzie. Zajmuje się produkcją pianek polietylenowych służących do wypełniania kadłubów łodzi wytwarzanych w technologii RTM. Dzięki wcześniejszej pracy w stoczni właściciel firmy zdobył niezbędne doświadczenie oraz wiedzę z zakresu produkcji, którą przekuł w stworzenie przedsiębiorstwa ESFOM.

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.